(ATŠAUKTAS) Tina Turner Tribute «Typically Tina»

2023-06-09 19:00 - 21:00

Atnaujinta 2023 05 30

Pranešame, kad atšauktas renginys “Tina Turner Tribute «Typically Tina»”, kuris turėjo įvykti 2023 m. birželio 9 d.
Pirkę kasose prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2023 metų birželio 13 dienos.
Prašymai priimami iki birželio 13 d.

Organizatoriai apgailestauja už sukeltus nepatogumus.

Renginio organizatorius šiuo konkrečiu atveju yra pavedęs UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ renginio organizatoriaus vardu grąžinti tam tikrą organizatoriaus pervestą / paskirtą sumą pinigų už įsigytus bilietus (jeigu tam turite teisę pagal taikytinus teisės aktus). Pabrėžiame, kad šiuo atveju UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ veikia tik kaip renginio organizatoriaus pasitelktas asmuo – tarpininkas bilietų ir pinigų grąžinimui. Dėl šios priežasties UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ vykdo pinigų grąžinimą tik tol, kol šio proceso neatšaukia renginio organizatorius ir tik tokia apimtimi (tam skaičiui bilietų pirkėjų), kiek šiam tikslui pinigų yra suteikęs renginio organizatorius. Dėl bet kurių priežasčių nepavykus grąžinti bilietą ar atgauti pinigus už bilietą tarpininkaujant UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, pirkėjas turi kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.

Informuojame ir primename, kad UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ buvo ir yra tik tarpininkas tarp renginio organizatoriaus (paslaugų teikėjo) ir pirkėjo. UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ neorganizuoja renginių, todėl neprisiima atsakomybės už neįvykusį renginį, jo nukėlimą, kokybę ar kitus, su renginio organizavimu susijusius, dalykus. Už visa tai atsako renginio organizatorius, kuris nurodytas ir įsigytuose bilietuose: Winstag Production, OU, Mustamae 55-127, Tallinn, ewintour@gmail.com.

Iš UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, kaip bilietų platintojo, pirkėjas neturi teisės reikalauti grąžinti už bilietus sumokėtas sumas ir (ar) nuostolių atlyginimo. UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ teikiama paslauga ir (ar) pagalba renginio organizatoriui vykdyti pinigų už bilietus grąžinimą, nereiškia, kad visi bilietų pirkėjai gali tikėtis pinigų grąžinimo iš UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ ar kad bilietų platintojas yra tiesiogiai atsakingas klientui už pinigų grąžinimą dėl neįvykusio renginio.

Koncertas Tinai Turner atminti.

Daugiau nei 50 metų Tina Turner džiugino mus savo kūryba ir buvo pagrindinė roko karalienė. Jos dainos žinomos kelioms kartoms, o jos hitai tapo nemirtingi. Muzikantai, dirbę su Tina ir vokalistė, kurią patvirtino pati dainininkė, atkuria legendinį įvaizdį, kad būtų galima gėrėtis mėgstamais hitais. Šou „Typically Tina“ pagerbia legendinės dainininkės atminimą muzikos istorijoje ir kviečia visus prisiminti, kokia buvo Tina Turner su savo nemirtingais hitais. Koncerte, kuriame gausu dainų, žinomų visoms kartoms, skamba visi neblėstantys roko karalienės hitai, įskaitant „What’s Love Got to Do with It“, „We Don’t Need Another Hero“, „Proud Mary“, „Private Party“, „Simply The Best“ ir kultinę „River Deep - Mountain High“.  Energingame šou, kurio žiūrovai šokinėja iš džiaugsmo Didžiosios Britanijos, Europos ir Amerikos aikštėse, „Typically Tina“ paprastai perteikia visą Tinos Turner aistrą ir jėgą ir dar kartą patvirtina, kad ji vis dar yra „Simply The Best“. Galingas vokalas ir užburianti išvaizda, gyva muzika ir šokėjai perteikia legendinės Tinos jausmingumą, emocijas ir polėkį tobulame soulo ir rokenrolo derinyje.

„Tribute Show“ – tai tokia koncertų rūšis, kurioje vizualiai ir vokališkai panašūs atlikėjai, pagerbdami legendinius dainininkus, atlieka jų kūrinius.