WHITE & BLACK. The Magic of Piano (live show)

2023-12-12 19:00 - 20:30

Lietuvos padangėje gimsta unikalus projektas, kuriame klasikinė muzika susijungia su populiariąja ir virsta magišku muzikos ir šviesų šou!

THE BEATLES, QUEEN, MICHAEL JACKSON, ELVIS PRESLEY, ELTON JOHN, STING, SCORPIONS, THE POLICE, BON JOVI, GEORGE MICHAEL, EROS RAMAZZOTTI, U2, ROXETTE

Koncerte skambės šių ir kitų pasaulinio garso grupių populiariausi kūriniai, atliekami fortepijonu ir violončele. Magijos ir autentikos renginiui suteiks bei įsimintiną atmosferą kurs specialiai šiam šou parinkti apšvietimo bei lazerių efektai, kurie užburs ir nuneš jus į kerintį muzikos ir šviesų pasaulį. Pasirodymas, kuriame žiūrovai išgirs unikaliai aranžuotus gerai visiems žinomus kūrinius, nepaliks abejingo nė vieno.

Kūrinius fortepijonu atliks Vytautas Lukočius, o violončele - Kornelija Kupšytė.  Vytautas Lukočius - garsus pianistas, dirigentas ir pedagogas. Vytautas visuomenei puikiai pažįstamas ne tik kaip charizmatiškas įvairių televizijos projektų dalyvis, bet ir kaip "Vilniaus sinfoniettos" ir VDU kamerinio orkestro vadovas, Lietuvos kamerinio orkestro dirigentas, tarptautinių konkursų laureatas, įvairių muzikos  festivalių ambasadorius.  Kornelija Kupšytė - jauna ir talentinga Klaipėdos kamerinio orkestro muzikantė.

WHITE & BLACK. The Magic of Piano – visiems geros muzikos ir kokybiško laisvalaikio mylėtojams!