Vaido Baumilos albumo "Iš naujo" pristatymas

2015-03-28 19:00

2014 m. spalį pirmąjį gyvo garso turą po Lietuvą „Coming Home“ surengęs atlikėjas Vaidas Baumila kviečia į naujo savo albumo pristatymo koncertus.

Abejingų nepalikęs turas „Coming Home“, kuriame skambėjo naujai aranžuotos žinomiausios atlikėjo dainos bei naujausi jo kūriniai, sulaukė didelio pasisekimo. Į Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčią netilpo visi norėję pasiklausyti Vaido koncerto. Tačiau dainininkas čia sustoti nesiruošia. „Šis turas buvo labai geras apšilimas, – teigia atlikėjas. – Pamatėme, kurias iš senų dainų klausytojai labiausiai mėgsta, pirmą kartą atlikome naujausius kūrinius. Tačiau su komanda turime didesnių planų. Trumpam išeiname kūrybinių atostogų ir grįšime su naujausiu savo darbu – albumu „Iš naujo“ bei jo pristatymo koncertais.“

Naujajame albume klausytojai ras ne tik naujas Vaido dainas, bet ir keletą jau pristatytų ir visų pamėgtų, tačiau jokiame albume dar nepublikuotų kūrinių, tokių kaip „Ieškok manęs“, „Mergaitė“, „Free Love“ ar „Dying“. Iki albumo „Iš naujo“ pristatymo Vaidas žada išleisti dar keletą būsimojo rinkinio dainų.

Vaidas akcentuoja, kad, kalbant apie bendrą albumo skambesį bei pristatymo koncertus, jam svarbiausia turinys, o ne „blizgučiai“. „Keliaudamas ir dirbdamas užsienyje įgavau tikrai daug patirties, – teigia dainininkas. – Ateina laikas, kai tampa labai aišku, kas koncerte svarbiausia. Man tai kokybiška muzika ir profesionalus techninis koncerto pateikimas – tinkamas įgarsinimas bei apšvietimas. Kartu su komanda siekiame, kad koncertai būtų tikri, brandūs ir nuoširdūs.“

Vaido koncertas Vilniuje vyks išskirtinėje erdvėje – Naujojoje koncertų salėje. Ši erdvė pasirinkta neatsitiktinai. Vaidui ir jo komandai ypač didelį įspūdį paliko salės akustika, kuri yra bene geriausia visoje Lietuvoje. Tai puikiai dera prie koncerto koncepcijos – pateikti itin kokybišką skambesį.

Vaido Baumilos albumo „Iš naujo“ koncertas Vilniuje – jau kovo 28 d., Naujojoje koncertų salėje. Bilietai brangs.