TURECKIO CHORAS

2016-05-15 19:30

Video: https://yadi.sk/i/-PGshht9nKGzd
Renginio nuoroda: http://www.welldone.lv

Garsi meno grupė „Tureckio choras“, švęsdama savo 25-ąsias kūrybos metines, pristatys programą „Geriausia“. Dešimt išskirtinių balsų ne tik pasidalys ryškiausiais pasaulinės muzikos lobyno brangakmeniais, bet ir padovanos žiūrovams nepamirštamą reginį, kupiną originalios scenografijos ir staigmenų.

„Tureckio choras“ – tai XXI a. muzikos fenomenas, stebuklingai derinantis išskirtines vokalines galimybes, aktorinį meistriškumą ir neįtikėtiną solistų charizmą. Juos vadina populiarumo rekordininkais: per metus choras vidutiniškai surengia 200 koncertų, 3000 kartų į koncertus buvo išpirkti visi bilietai, choras yra subūręs 19 000 žiūrovų į sporto kompleksą „Olimpijskij“ ir 150 000 žmonių prie kalvos „Poklonnaja“ (Nusilenkimo kalnas). Ši sukaktis kolektyvui yra ne tik proga atsigręžti į pasiekimus, bet ir žvilgtelėti į ateitį.

„Per šiuos metus mes sukaupėme didžiulę patirtį muzikos meno srityje. Mes iš tiesų turime ką pasakyti ir kuo pasidalyti su žiūrovu. Kita vertus, gyventi tik praeities nuopelnais – ne mums. Ketvirtis amžiaus – viso labo mažytė didelio kolektyvo kūrybinio kelio gairė. 25 metai – geriausias amžius žvalgytis naujų idėjų... Tad niekur nedingsime, stebinsime ir toliau!“ – įsitikinęs meno grupės įkūrėjas ir prodiuseris, Rusijos liaudies artistas Michailas Tureckis.

Kartu su Michailu toliau tobulėti nusiteikę ir dešimt solistų, kartu galintys pakeisti ištisą orkestrą. Jie matė pirmuosius choro žingsnius, naujo muzikinio „meno grupės“ formato, neturinčio atitikmens visame pasaulyje, gimimą. Jų iškilmingas šou „Geriausia“ – tai geriausia, kas gali nutikti muzikos mylėtojui. Juk „Tureckio choras“ taip pat subtiliai atlieka viską, ką gali pasiūlyti pasaulinė muzika, nuo Mocarto arijų iki „Queen“ kūrinių, nuo liaudies dainų iki estrados hitų.