seminaras "Milijonieriaus mąstymas"

2016-03-04 12:00 - 2016-03-06 20:00

http://www.milijonieriausmastymas.lt/

Trijų dienų intensyvus transformacinis seminaras "Milijonieriaus mąstymas" - tai sertifikuota T. Harv Eker programa, kuri vyksta daugiau nei 80-dešimtyje šalių jau daugelį metų. Jis yra vienintelis Baltijos šalyse ir Lietuvoje jau vyksta trečią kartą!

Seminaro tikslas - keisti žmonių mąstyseną apie pinigus, šalinti žmonių vidines kliūtis ir įsitikinimus, kurie susiję su jūsų finansais, santykiu su aplinka, jūsų saviraiška.

Kaip teigia programos autorius T. Harv Eker, dėl savo finansinės padėties mes dažniausiai ieškome problemų savo aplinkoje, kaip pvz. blogi įstatymai, sunki mokesčių našta, nepalanki ekonominė ar finansinė situacija, nepakankama vartotojų perkamoji galia ar pan.

T. Harv Eker teigia, kad pinigų stygiaus problema slypi ne išorėje, bet mūsų viduje. Tai tiek asmeninė, tiek verslo įmonių nustatyta finansinė programa, kurią galima pakeisti!

Intensyvaus seminaro metu išmoksite paprastos finansų valdymo sistemos, leidžiančios savo finansinį planą perkelti į aukštesnį lygį.
Seminaras yra interaktyvus, gyvas, praktinis. Jame naudojamos praktinės užduotys, įvairūs žaidimai bei iššūkiai, dalyviai užmezga naujus kontaktus, dalinasi idėjomis.

Šiame seminare Lietuvoje jau apsilankė daugiau nei 1200 dalyvių. Turime daugybę asmeninių sėkmės istorijų! Nepraleiskite progos!