Scott Bradlees Postmodern Jukebox - The 10 Tour

2024-06-11 20:00 - 23:00

 Birželį Vilniuje su specialia jubiliejine programa koncertuos Postmodern Jukebox

Garsus muzikos kolektyvas „Postmodern Jukebox”, dar žinomas kaip „popmuzikos laiko mašina”, anonsavo savo pasaulinį jubiliejinį turą „10“, skirtą dešimtmečiui nuo pirmojo viešo koncerto. Šių gastrolių metu grupė surengs ir savo 1000-ąjį pasirodymą, taip paminėdama dvigubą šventę. Lietuvos gerbėjai turi galimybę mėgautis koncertu birželio 11 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

Dream On (Aerosmith) - https://www.youtube.com/watch?v=Yq4KA0mUnC8

Išankstinė bilietų prekyba tik www.bilietai.lt naujienlaiškio prenumeratoriams prasidės rugsėjo 20 d. 10:00 val.
Vieša prekyba bilietais visame www.bilietai.lt tinkle – nuo rugsėjo 22 d. 10:00 val.

Koncertų žiūrovų laukia spalvinga ir įkvepianti kelionė į „Postmodern Jukebox” muzikinę visatą, kurioje šiuolaikiniai hitai ir klasikiniai popmuzikos kūriniai skamba per džiazo, svingo, Motown ir kitų populiarių 1920-tųjų muzikos stilių prizmę. Ir juos profesionaliai atlieka vieni geriausių pasaulio dainininkų, šokėjų ir instrumentalistų.

Umbrella (Rihanna) - https://www.youtube.com/watch?v=OBmlCZTF4Xs

Kai talentingasis pianistas Scottas Bradlee įkūrė muzikos grupę savo rūsio bute Kvinse, Niujorke, jos pasirodymai tapo tikra interneto sensacija. Tačiau 2014 m. vasarą jie jau pradėjo koncertuoti gyvai, rinkdami pilnas sales JAV ir visoje Europoje. Debiutinis koncertinis turas sulaukė nuostabių tiek kritikų, tiek pasaulinio garso žvaigždžių vertinimų. Laikui bėgant, „Postmodern Jukebox“ atvėrė muzikinį kelią daugeliui puikių atlikėjų, kurie iki tol nebuvo patekę į šiuolaikinės muzikos pramonės gigantų akiratį.

Po dešimties metų ir dviejų milijardų peržiūrų grupės YouTube kanale, šou „Postmodern Jukebox“ tapo kone kasmetine muzikos tradicija šimtams tūkstančių ištikimų gerbėjų visame pasaulyje. Maža to, dažniausiai žiūrovai yra gerai pasiruošę, vilkintys savo geriausius vintažinius drabužius ir nekantraujantys pasinerti į nepamirštamą muzikinį nuotykį.

Oops!... I Did It Again (Britney Spears) - https://www.youtube.com/watch?v=g_HN50TLuaI

„Iki 2023 m. pabaigos PMJ surengs 937 pasirodymus 44 šalyse 5 žemynuose“, – sako Scottas Bradlee, muzikos aranžuočių autorius ir grupės lyderis. „Žinoma, toks ilgaamžiškumas nuolat kintančioje muzikos pramonėje mums buvo visiškai netikėtas. Nėra jokios slaptos sėkmės formulės, išskyrus apsėdimą klasikiniu skambesiu ir noro atskleisti klausytojams naujus fenomenalius talentus. Mes ir toliau jaučiamės dėkingi publikai už šio projekto palaikymą ir tai mus įkvepia siekti naujų kūrybinių aukštumų. Tai ideali santuoka. Ir mūsų turas, skirtas jos 10-mečiui, taps tikra švente“.

Gangsta's Paradise (Coolio) - https://www.youtube.com/watch?v=Rve03u7oEvI

 

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/ltipsagency
www.postmodernjukebox.com