SAKARTVELO ŠOKIŲ IR MUZIKOS ANSAMBLIS ''GORI''

2018-12-17 19:00

Sakartvelo liaudies dainų ir šokių puoselėtojas ansamblis „Gori“ atvyksta į Lietuvą – gruodžio 17 dieną, koncertų salėje „Compensa“, Vilniuje laukia užburiantis renginys!

„Gori“ pasirodymas – amą atimanti pažintis su Gruzijos kultūra, kurioje – traukos jėgą paneigiantys ir ore besisukantys šokėjai, įspūdingas balso galimybes demonstruojantys dainininkai, išskirtiniai kostiumai ir šimtmečių Gruzijos istoriją pasakojanti beveik 40 narių trupė.

Savo pasirodymų didžiosiose Lietuvos koncertų salėse metu ansamblis griausmingai atliks preciziškai atrinktą, paruoštą ir šiam laimečiui pritaikytą Sakartvelo liaudies dainų ir šokių programą.

Šių koncertų tikslas – padėkoti Lietuvoms žmonėms už didžią paramą Gori miestui, lygiai prieš 10 metų subombarduotam Sakartvelo – Rusijos karo metu.

Gori regiono šokėjų ir dainininkų ansamblis savo spalvingą istoriją kurią nuo 1920-ųjų. Nuo tada iki dabar pagrindine ansamblio misija išlieka tikslas atgaivinti ir kuo plačiau pristatyti Sakartvelo valstybei ir išskirtinai Gori regionui būdingas išskirtines liaudies šokio ir muzikos tradicijas.

Per visą gyvavimo laikotarpį su ansambliu „Gori“ dirbo daugybė išskirtinai talentingų choreografų ir chorvedžių, kurie tapo esminiu įrankiu Gori regiono šokių ir dainų išsaugojimui.

Iki šių dienų kiekvienas ansamblio vadovas stengiasi ir į ansamblio veiklą įtraukia kuo daugiau jaunų bendruomenės narių, adaptuoja ansamblio pasirodymus laikmečiui ir taip įdomiai, aktualiai ir išskirtinai populiarina Sakartvelo kultūrą.

Sakartvelo šokių ir dainų ansamblis „GORI“: https://youtu.be/HqSvpbSF4gY