PRIME ORCHESTRA - DANCE SYMPHONY 80s-90s

2024-11-09 19:00 - 21:00
ŠOKIO SIMFONIJA 80–90 m. – legendiniai XX amžiaus šokių hitai atliekami modernaus simfoninio orkestro, SYMPHO SHOW žanro pradininko - PRIME ORCHESTRA!
 
Programoje skambės jūsų mėgstamiausi hitai: ABBA, MICHAEL JACKSON, MADONNA, PET SHOP BOYS, GLORIA GAYNOR, BEE GEES, BACKSTREET BOYS, ACE OF BASE, 2 UNLIMITED, HADDAWAY, BOMFUNK MC, THE PRODIGY ir kt.

Milijonų žmonių pamėgtos melodijos ir dainos, tapusios kelių epochų simboliais, prisipildys ryškių simfoninių spalvų ir modernaus orkestro galios, įkvėpdamos garsiems hitams naujos gyvybės.
 

PRIME ORCHESTRA - unikalus reiškinys pasaulio muzikos scenoje!

Tai modernus tarptautinis orkestras, apjungiantis galingą gyvą simfoninio orkestro skambesį, unikalias aranžuotes, charizmatišką vokalą, modernias technologijas, neįtikėtinus specialiuosius efektus ir grandiozinius vaizdo bei šviesų šou. Orkestrą sudaro: vedančioji grupė, choro grupė, siaubingi vokalistai, styginių, pučiamųjų, mušamųjų grupės ir žinoma garso efektų meistras – DJ, iš viso scenoje 35 žmonės.
 

Kiekvienas PRIME ORCHESTRA pasirodymas yra ne šiaip koncertas, bet išbaigtas, jaudinantis muzikinis pasirodymas, tikrai pasaulinio lygio šou, džiaugsmas tikriems melomanams. Dirigento sąveiką su publika galima drąsiai priskirti naujajam simfoninio stand up žanrui be žodžio, tačiau su emocijų uraganu, vedančiu publiką į ekstazę.
 
Per 10 metų grupė sukūrė 20 programų ir 700 koncertų, pilnų salių, šimtus tūkstančių dėkingų žiūrovų, milijonus peržiūrų internete ir teigiamų atsiliepimų iš viso pasaulio!
 
Koncerto trukmė: 2 valandos 30 minučių su pertrauka.