(Perkeltas) Woodkid - Vilnius

2021-11-24 20:00

Paaiškėjo nauja Woodkido pasirodymo Vilniuje data

Dėl koronaviruso grėsmių ir nevaldomos situacijos Europoje prancūzų atlikėjo Woodkid pasirodymas Vilniuje dar kartą perkeliamas. Tai jau antras kartas, kada šis koncertas dėl pandemijos keičia datą. Visų mūsų saugumas ir sveikata – svarbiausia. Patvirtinta nauja pasirodymo data – 2021 m. lapkričio 14 d. 20:00 val.

Woodkidas į kitus metus nukelia visą koncertų turą po Europą. Vilnius – tik viena šio didelio turo stotelė. Renginio vieta nesikeičia – prancūzų artistas su grupe pasirodys koncertų salėje „Compensa“. Saugokite bilietus - visi įsigyti bilietai į šį pasirodymą galios ir jų keisti nereikės.

Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, „8 Days A Week” gali suteikti kuponą, kurio vertė yra ne mažesnė kaip už bilietą sumokėtų pinigų suma, netaikydami jokių papildomų mokesčių. Šiuo kuponu vartotojas gali apmokėti bilietų į būsimus agentūros renginius kainą ar jos dalį. Jei norite susigrąžinti pinigus už bilietus, parašykite jiems ir susitarsite. „8 Days A Week” dar kartą atsiprašo už nepatogumus ir labai tikisi, kad pasimatysim koncertuose kitais metais. Jiems tai tamsiausias periodas agentūros istorijoje.

Oho, oho. Muzikos agentūra „8 Days A Week” šįkart meta dar vieną kozirį ant stalo. Pagaliau turim retą progą pamatyti Woodkid. Grafikos dizaineris, režisierius, meno vadovas ir dainų kūrėjas viename. Iki šiol Lietuvos taip ir neaplankęs, bet senokai lauktas. Prancūzų artisto gyvas pasirodymas Vilniuje suplanuotas gruodžio 3 d. koncertų salėje „Compensa“. Patvirtinta, kad Woodkid į Lietuvą atsiveš visą koncertą, naujos muzikos, vizualizacijas ir pribloškiantį šou.

Bilietai jau prekyboje ir juos platina „Bilietai LT“. Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto ir taip užsitikrinti sėdimą vietą šiame pasirodyme. Woodkid – daug dėmesio vertas vardas. Esam informuoti, kad kažkada bus ir naujas jo albumas. Pasirodymas Vilniuje – didelio Woodkid turo dalis. Geros pažinties, tobulo koncerto.

Yoannas Lemoine – toks tikrasis Woodkid vardas - rašosi prancūziškai. Ir iš tiesų – šis artistas turi lenkiškų šaknų, kadaise puošė savo esybe Paryžių, o šiuo metu savo dienas leidžia valstijose. Dabar jis – prancūzas Niujorke. Prieš keletą metų jis netgi sukūrė garso takelį Niujorko miesto baleto teatro projektui.

Muzikos leidiniai jį apibūdina kaip „tamsų epinės pop muzikos genijų“. Pats jis save mėgsta vadinti tiesiog entertaineriu. Sako, kad į muziką atėjo į rankas paėmęs ukulėlę iš paties Richardo Havenso vieno klipo filmavimo aikštelėje. Priminsime, kad šis amerikiečių atlikėjas atidarė legendinį Vudstoko festivalį. Bet slapyvardis Woodkid buvo apgalvotas ir turi labai aiškią viziją. Muzikinis projektas simbolizuoja perėjimą iš vaikystės į suaugusiųjų pasaulį, dainos yra organiškos ir įkvėptos gimtosios gamtos. Tai jautrios asmenybės virsmas užgrūdintu žmogumi.

Woodkid nėra žanrų ar periodų kūrėjas, ir madų nesivaiko. Tiesiog daro tai, ką moka geriausiai. Tai jam leidžia būti on top ir išskiria iš šimto kitų. Visai netyčia prasidėjęs projektas nuvedė iki išparduotų koncertų pasaulyje, milijonų peržiūrų „YouTube“, rimtų draugų, šlovės, apdovanojimų, muzikos kine ir reklamose. Savo kolekcijoje jis turi net penkis Kanų liūtus už sukurtą reklaminę kampaniją prieš AIDS. Jam rūpi socialinės problemos, apie kurias daug kam kalbėti nepatinka arba tiesiog neišeina. Savo dainose jis pasisako už toleranciją visoms meilės formoms.

Kas vienija Taylor Swift, Katy Perry, Moby, Rihanną, Drake‘ą, Harry Styles‘ą, Johną Legendą ir Laną Del Rey? Šlovė, milijonai ir Woodkid režisieriaus kėdėje. Jo sąskaitoje – galybė vaizdo klipų A lygos atlikėjams. „Born To Die“, „Teenage Dream“, „Mistake“, „Take Care“ ir daugelis kitų klipų buvo režisuoti paties Woodkid. Šį jo talentą įvertino visa industrija ir pop muzikos grietinėlė. Solidus sąrašas. Jis režisavo Pharello Williamso pasirodymą Koučelos festivalyje, kuriame taip pat pasirodė Jay Z, Gwen Stefani, Usheris, Busta Rhymes ir Puffas Daddy. Jis taip pat kūrė Pharello kultinį vaizdo klipą „Happy“. Jam turėtų būti gera ir patogu būti būryje atlikėjų, kurie muziką papildo dar ir tokiu įvaizdžiu.

Atrodo viskas, prie ko prisiliečia Woodkid, virsta meno kūriniu. „Kuriu tik tai, ką pats noriu girdėti ir matyti“, - sako Yoannas Lemoine. Tai – jo galimybių ir sėkmės formulė. Nepavyktų su pora žodžių išsitekti ir apibūdinant jo skambesį ar produkciją. Jis iš esmės yra kitokia patirtis. Neįmanoma jo įsprausti į jokį žanrą – muzikoje susipina neofolkas, populiarioji muzika, alternatyva ir elektronika. O kai kuriuose koncertuose jis pasirodo su visu orkestru, keliais būgnininkais ar net vaikų choru.

Jo paties darbai „Run Boy Run“ ir „Golden Age“ buvo nominuoti „Grammy“ apdovanojimams geriausio vaizdo klipo kategorijoje. Kiti debiutinio albumo kūriniai „Iron“ ir „I Love You“ vis dar kelia sentimentus. Tai labai asmeniškas ir autobiografinis leidinys. Tada tikrąja to žodžio prasme prasidėjo jo aukso amžius. Praėjo nemažai laiko nuo paskutinio jo turo. Jis pasiilgęs gyvų pasirodymų ir didžiosios scenos.

Aukštoji mada jam – dar viena scena ir puiki platforma jo kūrybai. Jis įsikvepia pats ir ikvepia kitus. Viena „Dior“ vyrų couture kolekcija buvo įkvėpta dainos „Iron“. Klausantis jo leidinių ar matant jį pirmose eilėse mados pristatymuose, tai – jokia nuostaba. Visai neseniai jis išleido EP, skirtą prancūzų mados namams „Louis Vuitton“. Tai bendras jo ir mados namų kūrybos vadovo Nicolas Ghesquière projektas. Oficialiame leidinyje yra 6 kūriniai, kurie įgarsino ne vieną mados šou. Jame taip pat skamba ir vieno gerai mūsų pažįstamo artisto Moses Sumney balsas. Pats Woodkid režisavo ne vieną reklaminį „Louis Vuitton“ klipą.

Woodkid minimalizmas ir estetika yra kažkas tokio. Jam lenkiasi daug muzikos pasaulio veikėjų ir menininkų. Turi dainų su Lykke Li, Nilsu Frahmu, „Son Lux“, prodiusavo vieną Mykki Blanco albumą. Net pats Kendrikas Lamaras jį semplino. Užtenka pažiūrėti jo įspūdingą pasirodymą Montrė džiazo festivalyje. Estetika, išpildymas, garsas, nuotaika. Visas vakaras tada buvo skirtas Woodkid ir jo draugams. „Son Lux“ hitas „Easy“ su orkestru skambėjo dar tvirčiau. Ant scenos tada pirmą kartą uždainavo net aktorė Elle Fanning.

Karjeros pradžioje jis kino aikštelėje dirbo su prancūzų režisieriumi Lucu Besonu ir pačia Sofia Copolla. Ranką jam spaudžia ir pats Philipas Glassas. Kartu jie Niujorke netgi skaitė paskaitą apie minimalistinę estetiką ir gyvenimo būdą. Pats užaugęs toli nuo miesto Woodkid žino, ko pakanka kūrėjui ir žmogui.

Mūsų grojaraščiuose Woodkid buvo nuo pat karjeros pradžios. Sodrus ir tamsus balsas, unikalus įvaizdis ir vaizdai, prasminga žinutė ir sunkiai pamatuojamas talentas. Šis daug pusių turintis artistas vertas pažinties. Taip, tai šou, bet jis tik pabrėžia kokybišką muziką ir unikalų šio artisto pasaulį.

Atrask. Daugiau. Muzikos.

www.8dw.lt

www.woodkid.com
www.facebook.com/WoodkidMusic
www.instagram.com/woodkidmusic
https://twitter.com/woodkid