(Perkeltas) MAX BARSKIH / МАКС БАРСКИХ - NEZEMNAYA / WORLD TOUR 2022

2023-10-25 19:00 - 21:00
Atnaujinta 2023 04 25

Pranešame, kad keičiasi data renginio „MAX BARSKIH / МАКС БАРСКИХ - NEZEMNAYA / WORLD TOUR 2022“, kuris turėjo įvykti 2023 m. gegužės 8 d. Vilniuje yra perkeltas į 2023 m. spalio 25 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Informuojame ir primename, kad UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ buvo ir yra tik tarpininkas tarp renginio organizatoriaus (paslaugų teikėjo) ir pirkėjo. UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ neorganizuoja renginių, todėl neprisiima atsakomybės už neįvykusį renginį, jo nukėlimą, kokybę ar kitus, su renginio organizavimu susijusius, dalykus. Už visa tai atsako renginio organizatorius.

Todėl (neįvykus renginiui ar dėl kitų priežasčių) norint grąžinti bilietus, juos galima grąžinti tik pačiam renginio organizatoriui. Dėl bilietų bei pinigų grąžinimo kreipkitės tiesiogiai į įsigytuose bilietuose nurodytą atitinkamų paslaugų teikėją – renginio organizatorių: LTD BOOKING STARS, Pirita tee 26c Talinas, +3726008088; maxbarskihconcert@gmail.com.

Iš UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, kaip bilietų platintojo, pirkėjas neturi teisės reikalauti grąžinti už bilietus sumokėtas sumas ir (ar) nuostolių atlyginimo.

---

Atnaujinta 2023 04 19
Renginio prekyba sustabdyta. Daugiau informacijos artimiausiu metu.
---
 
Atnaujinta 2022 05 16

Mieli draugai!

Dėl karo Ukrainoje numatytą datą koncerte negalės dalyvauti atlikėjas Max Barskikh. Atlikėjas prisijungė prie Ukrainos karinių pajėgų.
https://www.instagram.com/p/Cb2qTHms96K/
https://www.instagram.com/p/Cb8iupfpDAr/
Nauja koncerto data: 2023.05.08​​​​​​​.

Taip pat prašome supratimo dėl esamos situacijos ir negrąžinti bilietų. Surinktos lėšos bus skiriamos padėti Ukrainai.

---
Max Barskih: pirmasis didelis solinis koncertas Vilniuje!
 
Didelė naujiena garsaus Ukrainos dainininko, hitparadų lyderio Max Barskih gerbėjams - gegužės 5 d. Max Barskih atvyks į Vilnių ir koncertų salėje „Compensa“ pirmą kartą pristatys savo unikalų šou „Nezemnaja“.
 
2020 m. prasidėjęs turas „Unearthly“ sumušė įvairiausius rekordus: bilietų kasose puikuojasi ženkliukai „Sold Out“, tūkstantinės salės, perpildytos gerbėjų, ir, žinoma, nuostabi Max Barskih ir jo komandos energija.
 
„Tumany“, „Berega“, „Stranaja“, „Nezemnaja“, „Nebo Ljot Dozhdem“, „Po Sekretu“ - visus šiuos hitus bei naujas dainas, užimančias visas topų ir interneto topų pirmąsias eilutes, bus galima išgirsti pasirodymo „Nežemiška“ metu.
 
Iki pasimatymo Max Barskih koncerte gegužės 5 d. Vilniuje!
 
Bilietai jau parduodami!
Paskubėkite, nes bilietai į Max Barskih šou išparduodami neįtikėtinu greičiu!