(PERKELTAS iš kovo 25 d./lapkr.4d.) Aramo Chačaturiano baletas ''SPARTAKAS''

2021-04-29 19:00
Informuojame, kad renginys Aramo Chačaturiano baletas ''SPARTAKAS'' | VILNIUS, kuris turėjo įvykti kovo 25 d./ lapkričio 4 d. Vilniuje yra perkeliamas į 2021 m. balandžio 29 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

2020 03 05
Informuojame, kad kovo 25 d. planuotas renginys "Maskvos teatras LENKOM pristato sezono premjerą AMERIKIETIŠKI KALNELIAI" neįvyks. Vietoj jo bus rodomas Maskvos Valstybinio Akademinio Klasikinio Baleto teatro Aramo Chačaturiano baletas ''SPARTAKAS''.
Bilietai lieka galioti tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jūsų netenkina naujas renginys, bilietus galite grąžinti iki kovo 16 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Maskvos valstybinio teatro „Lenkom“ spektaklio „Amerikietiški kalneliai“ premjera spalio 23 d. Vilniuje neįvyks. Dėl force majeure aplinkybių (vizų išdavimas).
Renginys perkeliamas į 2020 metų kovo 25 d. Bilietai lieka galioti tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Daugiau informacijos apie grąžinimus organizatorius paskelbs artimiausiu metu. Informacija bus išsiųsta pirkėjams el. paštu ir paskelbta Bilietai.lt puslapyje.
Organizatorių kontaktai:
SIA ARKADA LTD
Brivibas g. 136-1 Ryga, Latvija
Tel +371 26 191 370
El.p. sia.arkada@mail.ru
 
 
Maskvos teatras „LENKOM“ pristato sezono premjerą
„AMERIKIETIŠKI KALNELIAI“
Premjera įvyko 2018 metų rugsėjo 20 d.

Meno vadovas: Markas Zacharovas
Režisierius: Anatolijus Trušinas
Pjesė: Erikas Assu

Maskvos teatras „LENKOM“ – geriausias Rusijos dramos teatras. „LENKOM“ – tai didžiuliai spektakliai ir geriausi aktoriai: Olegas Jankovskis, Ina Čurikova, Leonidas Bronevojus, Aleksandras Abdulovas, Genadijus Chazanovas, Aleksandras Zbrujevas.
Pirmą kartą Lietuvoje Lenkom premjera.

Erik Assu yra komedijų rašytojas, jis parašė apie 80 įvairių pjesių, jos patinka žiūrovams visose Europos šalyse, jas publikai pristato žymiausiose teatrų scenose. Jo kūryba – tai meilė, intrigos, aistros ir nenuspėjamas siužetas.

Pjesė „Amerikietiški kalneliai“ buvo parašyta prancūzų artistui Alenui Delonui, jis tikrai pats pirmas suvaidino šiame spektaklyje ir turėjo didžiulį pasisekimą tarp išrankios Paryžiaus publikos. Pas mus spektaklyje „Amerikietiški kalneliai“ pagrindinį vyro vaidmenį atlieka Genadijus Chazanovas, moters – Ana Bolšova. Talentingas duetas sugebėjo atskleisti pjesės veikėjų charakterius, sudėtingiausią nelengvų tarpusavio santykių gamą, parodyti žiūrovams žaibuojančias žodines dvikovas, jų išsiskyrimo esmę. 

Lenkomo „Amerikietiškų kalnelių“ variantą pastatė Leonidas Truškinas, jis puikiai prisitaikė prie Rusijos publikos, tačiau kartu ir išlaikė Eriko Assu originalaus kūrinio esmę, lengvumą, taikliausią humorą ir nedidelį psichologizmą. Prieš žiūrovus pasirodo, sakytum, laiminga šeima, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Tuo metų, kai žmona su vaiku atostogauja, vyras aktyviai linksminasi, vaikšto po barus, atsipalaiduoja ir susipažįsta su jauna mergina. Šios, atrodytų, banalios istorijos finalas absoliučiai nenuspėjamas.  

Juokingame veikale, kurį savo žiūrovams nusprendė parodyti Lenkom, visiškai išlaikytas gyvas optimizmas. Lengvai suprantamas. Pastatymas įdomus tuo, kad jame derinasi linksmos komedijos ir susimąstyti verčiančios dramos atspalviai.