(Perkeltas) Al BANO Felicita

2023-01-11 19:00 - 20:30

Išskirtiniausias šios ŽIEMOS koncertas! Pasaulio popmuzikos žvaigždė AL BANO su grandiozine ŠVENTINE programa „FELICITÀ“ Vilniuje!

AL BANO yra auksinis Italijos balsas. Daugelį metų jis varo gerbėjus visame pasaulyje iš proto. Albano Carrisi, gyva devintojo dešimtmečio legenda, savo charizmos ir pomėgio suteikti visuomenei šventę neprarado iki šiol. „Galbūt vienas žmogus pasaulio nepakeis. Bet aš žinau, kad galiu pakeisti vieno žmogaus pasaulį. Muzika yra tai, ką galiu duoti žmonėms“, – savo interviu sako jis.

Garsusis italų tenoras, kurio balso diapazonas siekia 4,5 oktavos, yra žinomas tiek populiariosios, tiek klasikinės muzikos mėgėjams visame pasaulyje. AL BANO yra koncertavęs su Placido Domingo, José Carreras ir Montserrat Caballe, taip pat legendine Rolling Stones. Iš viso per savo kūrybinę karjerą jis išleido 26 auksinius ir 8 platininius diskus.

Šis turas iš tikrųjų yra atsisveikinimas su legendiniu menininku. Šio turo programoje – visi svarbiausi Al Bano ir Ramina Power repertuaro hitai, kurie užkariavo festivalį San Reme ir užėmė pirmąsias vietas visuose pasaulio topuose.

https://www.youtube.com/watch?v=mpBGPv6s2s4

https://www.youtube.com/watch?v=F9E8nIKjkYc

https://www.youtube.com/watch?v=75sapGd5Y5Q