Matteo Bocelli

2024-06-18 20:00 - 21:30

Jaunas, tačiau jau spėjęs pakerėti didžiausias pasaulio scenas atlikėjas ir dainų autorius Matteo Bocelli surengs savo pirmą koncertą Lietuvoje. Vienintelis žavaus atlikėjo koncertas vyks birželio 18 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“. Bilietai prekyboje – nuo vasario 2 d. 10 val.

M. Bocelli nuo pat gimimo buvo apsuptas klasikinės muzikos ir tai nenuostabu, nes jo tėtis – vienas žinomiausių tenorų pasaulyje Andrea Bocelli. Be klasikinės muzikos, namuose skambėjo kitų didingų atlikėjų dainos: Franko Sinatros, Whitney Houston ir kt. Nuo pat vaikystės jis mokėsi groti fortepijonu ir dainuoti, o vėliau mokslus tęsė Italijos muzikos konservatorijoje. Paauglystėje M. Bocelli ėmė plėsti savo muzikinį akiratį, atrasdamas ir šiuolaikinę populiariąją muziką. Jį ypač sudomino tuo metu tik pradedantis dainininkas ir dainų autorius Ed Sheeran. Žavėjimasis šio talentu vėliau virto bendradarbiavimu – E. Sheeran kartu su savo broliu Matthew Sheeran parašė M. Bocelli lyrišką dainą „Chasing Stars“ apie tikėjimą, tėvo palaikymą, savojo „aš“ paieškas ir savęs atradimą muzikoje.

Kaip dainininkas M. Bocelli pirmą kartą atkreipė į save dėmesį, kai jo aksominis balsas suskambėjo A. Bocelli albume „Sí“, kur sūnus ir tėtis kartu įrašė dainą „Fall on Me“. Jau tada klausytojai pastebėjo M. Bocelli balso grožį, tačiau gerbėjams teko palaukti dar kelerius metus, kol daug žadantis dainininkas pradėjo savarankišką muzikinę karjerą. 2020 m. M. Bocelli išleido kvapą gniaužiančią meilės dainą „Solo“, kurioje tarsi susipina du skirtingi muzikiniai pasauliai: joje juntama ir klasikinės, ir populiariosios muzikos sintezė. Pernai išleidęs debiutinį albumą „Matteo“, atlikėjas leidosi į pasaulinį turą, kurio metu aplankys JAV ir Europą, o savo vienintelį koncertą Lietuvoje surengs birželio 18 d. Vilniuje.

M. Bocelli koncertai yra tarsi kelionė laiku ir po skirtingus muzikinius žanrus. Klasikinė muzika, visame pasaulyje žinomų kūrinių savita interpretacija, populiariosios muzikos hitai – M. Bocelli kūryba yra labai plati ir įvairialypė, nuspalvinta skirtingomis emocijomis – nuo švelnaus liūdesio iki polėkio ir laimės. Birželio 18 d. M. Bocelli pirmą kartą atvyks į Vilnių, kur pristatys programą „A night with Matteo“. Bilietai prekyboje – nuo vasario 2 d. 10 val. ryto.

 

Papildomai į šį renginį gali įsigyti (bilietas į renginį neįeina, jį reikia pirkti atskirai):

VIP PAKETĄ: VIP MEET & GREET EXPERIENCE „Chasing Stars Experience“

– Galimybė dalyvauti garso patikroje
– Išskirtinė VIP atributika
– Galimybė dalyvauti MEET & GREET bei nuotrauka su atlikėju.

Įsigiję šią paslaugą, koncerto svečiai galės prieš koncertą susitikti ir nusifotografuoti su atlikėju, taip pat turės galimybę gauti išskirtinės VIP atributikos. Be to, visi svečiai, įsigiję „Chasing Stars Experience“ paslaugą, kviečiami stebėti visą prieš pasirodymą vykstančią garso patikrą. Bilietų skaičius griežtai ribojamas. Bilietas į koncertą į šį paslaugų paketą neįeina, jis turi būti būtinai įsigyjamas atskirai.

VIP PAKETĄ 2: VIP SOUNDCHECK EXPERIENCE „For You Experience

– Galimybė dalyvauti garso patikroje
– Išskirtinė VIP atributika.

Įsigiję šią paslaugą, koncerto svečiai turės galimybę gauti išskirtinės VIP atributikos. Taip pat visi svečiai, įsigiję „For You Experience“ paslaugą, kviečiami stebėti visą prieš pasirodymą vykstančią garso patikrą. Bilietų skaičius griežtai ribojamas. Bilietas į koncertą į šį paslaugų paketą neįeina, jis turi būti būtinai įsigyjamas atskirai.