MAKSIM GALKIN

2015-11-20 19:00

Lapkritį Vilniuje ir Klaipėdoje – Maksimas Galkinas su nauja programa

Lapkričio 20 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ ir lapkričio 21 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje savo naujausią programą pristatys vienas geriausių Rusijos humoristų Maksimas Galkinas. Komikas jau daugybę kartų viešėjo Lietuvoje, yra didelis mūsų šalies gerbėjas ir ne kartą yra sakęs, kad jei būtų jo valia – jis tikrai gyventų Lietuvoje.

Pastaruoju metu dėl tam tikrų priežasčių atsidūręs už televizinio eterio ribų, šį rudenį Maksimas sugrįžta į mūsų šalį po trejų metų pertraukos. Publikos numylėtinis čia jau turi savo tradicijų, mėgstamų viešbučių ir restoranų, kuriuos aplanko kaskart kai atvyksta į Lietuvą. Koncertų žiūrovai taip pat kiekvieną kartą vis sugeba nustebinti artistą kažkuo nauju ir dovanoja ne tik didžiules puokštes gėlių, bet ir paveikslus, gėrimus, saldumynus ir suvenyrus.

Apie M.Galkiną yra žinoma turbūt daugiau, nei jis pats apie save žino. Jo užsitęsęs meilės romanas su Rusijos primadona Ala Pugačiova davė tiek peno gandams, kad jų užteks dar ne vienam dešimtmečui. Nors pora oficialiai susituokė 2011 m., šiuo metu gyvena nuosavoje pilyje ir augina 2013 m. rugsėjį gimusius dvynukus Lizą ir Harį, geltonoji spauda godžiai gaudo kiekvieną net ir menkiausią jų gyvenimo smulkmeną.

Maksimas Galkinas gimė 1976 m. birželio 18 d. Maskvos srityje, aukšto rango karininko ir tiksliųjų mokslų kandidatės šeimoje. Kai jam sukako treji, šeima įsikūrė Vokietijoje, paskui dar trejus metus gyveno Odesoje. Vėliau ne kartą keitė gyvenamąją vietą, kol galiausiai vėl grįžo į Maskvą. Jau vaikystėje Maksimas vaidino mokyklos spektakliuose, paskui susidomėjo parodijos žanru ir pradėjo parodijuoti klasiokus, dėstytojus ir net mokyklos direktorių.

Profesionali M.Galkino karjera prasidėjo Boriso Brunovo „Estrados teatre“, kuriame gabų jaunuolį pastebėjo rusų humoro grandas Michailas Zadornovas ir pasiūlė gastroliuoti kartu. 2001 m. M.Galkinas buvo įvertintas „Triumf” ir „Zolotoj Ostap” premijomis, vėliau tapo televizijos žaidimo „Kas nori tapti milijonieriumi?” vedėju. 2004 – 2006 metais Maksimas vedė populiarų muzikos festivalį „Naujos dainos apie svarbiausią”, vėliau jau kartu su Ala Pugačiova – televizijos šou „Dvi žvaigždės”, o nuo 2009 m. - įžymybių pramoginių šokių konkursą „Šokiai su žvaigždėmis”. 2010 m. vienoje rusų televizijoje pasirodė laida „Kas nori tapti Maksimu Galkinu?”, vėliau pakeitusi pavadinimą į „Dešimt milijonų“. Nuo 2014 m. M.Galkinas yra parodijų šou „Vienas prie vieno“ komisijos narys.