LEGENDINIS SPEKTAKLIS MEISTRAS IR MARGARITA

2023-01-19 19:00 - 21:15

Spektaklis „Meistras ir Margarita“ sausio 19 dieną „Compensa“ koncertų salėje!

Ivar Kalnynš, Diana Rozovlyan ir kiti žinomi teatro ir kino aktoriai spektaklyje pagal garsiausią mistinį Michailo Bulgakovo romaną „Meistras ir Margarita“ Lietuvoje.

Spektaklis „Meistras ir Margarita“ – tikras XXI amžiaus teatro meno šedevras.

„Meistro ir Margaritos“ autoriui Michailui Bulgakovui pavyko sukurti unikalią mistinę meilės istoriją, kuri gali įveikti bet kokias kliūtis.

 

Dramatiška meilės istorija, amžina biblinė gėrio ir blogio kovos tema, užburianti satyra apie miestiečių gyvenimą ir papročius, „kuriuos išlepino būsto problema“, romanas apie Poncijų Pilotą teksto struktūroje – tai toli gražu ne visi šio puikaus kūrinio klodai. Kita vertus, pačių Meistrų ir Margaritos siužetinė linija yra pagrindinė, todėl būtent ji rezultate sugeria visas kitas istorijas.

 

Įtikinamai vaidinti spektaklyje, kuriame paliečiama tiek daug sudėtingų temų, gali tik puikūs aktoriai.

Neįprastas, originalus, puikus! Tokios emocijos užplūsta žiūrovus stebint spektaklį, kai prieš juos vyksta tikras mistinis veiksmas. Ir iš tiesų gerai apgalvotos mizanscenos, nuostabi muzikinė seka, gražūs kostiumai, šviesų dailininko meistriškumas ir genialus aktorių žaidimas leido garsiajam Bulgakovo romanui atgyti scenoje. Daugybę romano gerbėjų teatro salėse jau daugelį metų sutraukiantis pastatymas pasirodė intriguojantis, jaudinantis ir kone stebuklingas....

 

„Meistras ir Margarita“ – pamąstymai temomis: draugystė ir išdavystė, žmogaus gebėjimas pačiam tvarkytis savo gyvenimą, aukštesnių jėgų įsikišimas ir Dievo pagalba ieškant laimės ir tiesos. Visos šios siužetinės linijos meistriškai atskleidžiamos modernioje garsaus literatūros kūrinio interpretacijoje.

 

Žiūrovai turi unikalią galimybę pasinerti į tai, kas vyksta scenoje, ir patirti turtingą emocijų spektrą iš asmeninės patirties. Tuo pasirūpino talentingi ir patyrę aktoriai, kurie patys tiki, kad nuoširdi meilė stipresnė už mirtį.

 

Pagal nemirtingą M. Bulgakovo romaną

Scenos režisierius: Valery Belyakovič

Aktoriai:

Margarita - Diana Rozovlyan

Meistras - Boris Bogdanov

Volandas - Igor Chalizov

Poncijus Pilotas – Ivar Kalnynš

ir kiti.

 

Trukmė: 2 valandos 10 minučių su pertrauka

Amžiaus riba 16+

Spektaklis rusų kalba.