Legendinė grupė SPLIN ''Priešinga juosta''

2019-05-21 19:00

Džiaugiamės, galėdami pranešti, kad gegužės 21-ąją Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje pasirodys viena ryškiausių, įdomiausių grupių, pelnytai vadinama „legendine“ grupė Iš Sankt-Peterburgo „Splin“!

Gegužės 19-ąją dienos šviesą išvys  naujas, pasaulio muzikos autoritetų teigimu, pats stipriausias grupės albumas – „Priešinga juosta“, o po dviejų dienų jis bus pristatytas viename mylimiausių Žemėje grupės miestų - Vilniuje! Mažiausiai 2.5 valandos intriguojančių naujų dainų, o taip pat, na kaip gi be šito, visa serija auksinių, iki sąmonės netekimo dievinamų šios puikiosios grupės hitų, kurių daugiau nei per 20 metų susikaupė tikrai nemažai.

Viskas bus nepaprastai šaunu! Pavasario grožį sustiprinančiame koncerte akustika bus specialiai pritaikyta būtent šiai salei, todėl mėnuo iki renginio į Vilnių atvyksta grupės garso specialistai, turėsiantys parengti įgarsinimo koncepciją. Jos dėka garsas koncerte žadamas ne tik galingas, bet ir lengvas, malonus kiekvieno be išimties, kas atvyks į koncertą, ausiai!

Vargu, ar galėtume surasti grupę, kurios kūryba pelnytų tokią pagarbą, meilę ir supratimą tarp plataus spektro skonių ir žanrų muzikos mylėtojų! Sėkmės paslaptis, manome, yra ta, kad visi kolektyvo muzikantai – superprofesionalai, o lyderis, frontmenas, dainininkas, visų dainų autorius, charizmatiškiausias Аleksandras Vasiljevas puikiai dainuoja, rašo nuostabias melodijas ir eiles prie jų!

Paskubėkime, kol nepakilo bilietų kainos! Bilietas į grupės „Splin“ koncertą – geriausia dovana bet kokios šventės proga!

Bilietai į grupės „SPLIN“ koncertą gegužės 21-ąją 19 val. „Compensa“ salėje Vilniuje parduodami  visose bilietai.lt kasose!
 

Bilietų kainos tik iki gruodžio 10 d. prasideda nuo 26 Eurų!

Informacija apie koncertą, bendradarbiavimą su organizatoriais ir bilietų užsakymas telefonu:
+370 671 76 502; +370 647 402 55