Kastytis Kerbedis

2019-12-05 20:00

Po itin sėkmingo vasaros sezono Kastytis Kerbedis surengs šventiškus žiemos koncertus. Didžiausias metų šventes kartu su charizmatiškuoju dainininku ir geriausiomis jo dainomis pasitiksime gruodžio 5 d. Vilniuje.

Išskirtinį balso tembrą turintis Kastytis Kerbedis jau bemaž keturias dešimtis tvirtai žengia savo muzikiniu keliu nesibaimindamas naujovių, bet ir nesivaikydamas aklai madų. Apgalvodamas kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių, gerbėjams jis kaskart dovanoja pavydėtinos energijos, geros nuotaikos ir profesionaliai atliktos muzikos vakarą. Nepriekaištingu stiliumi scenoje ir gyvenime pasižymintis atlikėjas aukštus reikalavimus kelia ne tik sau, bet ir visiems, dirbantiems kartu su juo. Todėl kiekvienas jo koncertas skamba kokybiškai, atrodo įspūdingai ir nuo pat pirmos dainos verčia šokti taip lyg niekas nemato ir dainuoti kartu!

„Mano publika yra pati geriausia! Jie energingi, drąsūs, gražūs. Tokie pat kaip aš! – šypsosi K. Kerbedis. – Man jie be galo brangūs, todėl kiekvieną kartą koncertuodamas siekiu aukščiausio lygio ir atiduodu labai daug savęs, bet gaunu irgi daug. Ir viskas tik dėl žiūrovų!“

Akivaizdu, kad žiūrovai Kastytį myli – jis kviečiamas į įvairius televizinius projektus, į jo koncertus susirenka tūkstančiai, jo dainas „Dėl Tavęs galiu“, „Pienių vynas“, „Sakale, lėk“ ar „Nakty“ mėgsta ir mintinai moka ne viena klausytojų karta. K. Kerbedis vertinamas dėl jo išskirtinio balso, itin tikslaus atlikimo, profesionalumo, energijos ir šimtaprocentinio atsidavimo scenoje.

Puikiai nusiteikusių žiūrovų Kastytis Kerbedis tikisi ir Vilniuje. Sostinėje koncertas įvyks gruodžio 5 d. koncertų salėje „Compensa“.