KALĖDINĖ GERO JUOKO DOZĖ

2023-12-22 19:00 - 20:30

Šerkšno piešiniai lange ir temperatūra nukritusi žemiau nulio. Garuojanti kakava ir joje tirpstantys zefyrai. Čežantis sniegas ir lemputėmis dekoruotos miesto gatvės. Šilti megztiniai ir vilnonės kojinės. Mišku kvepiantys namai ir byrantys eglutės spygliai. Pakuojamos dovanos ir susitikimai su artimaisiais. Silkė su burokėliais ir močiutės virtas spanguolių kisielius. Tai dalykai, iš kurių kuriame Kalėdas. Tai dalykai, iš kurių gimsta svajonės.

Teatras KITAS KAMPAS tęsia tradicijas ir kviečia Kalėdas švęsti drauge! Didžiausia Kalėdų šventė Tavęs laukia Gruodžio 22 d. „Compensa“ koncertų salėje, kur įvyks šventiškiausias ir didžiausias improvizacijos šou KALĖDINĖ GERO JUOKO DOZĖ.

Tai unikali, kiekvieną kartą vis kitokia patirtis, pripildyta juoku, gera nuotaika ir netikėtumu! Teatriniai žaidimai, netikėti personažai ir nenuspėjamos situacijos gimsta scenoje ČIA ir DABAR. Į KALĖDINĘ GERO JUOKO DOZĘ galima eiti tiek kartų, kiek norisi, nes kiekvienas spektaklis yra vienintelis ir nepakartojamas!

Improvizacijos meistrai, profesionalūs aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas, Inga Šepetkaitė ir Povilas Adomaitis be iš anksto paruošto scenarijaus improvizuoja ir žiūrovų pasiūlymus paverčia teatrinėmis improvizacijomis. Didžiausiame improvizacijų šou drauge su aktoriais improvizuoja ir Giedriaus Nako vedama ritmo grupė.

Susitikime didžiausioje Kalėdų šventėje gruodžio 22 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

Dėmesio! Pavėlavę žiūrovai į salę griežtai neįleidžiami. Prašome atsakingai įvertinti atvykimo laiką į teatrą ir nevėluoti.