Jelena Vaenga

2015-05-23 19:00 - 22:00

os kuryba ir asmeninis gyvenimas vieniems kelia susižavėjima, kitiems - nepasitenkinima. Ji bylinėjasi su dešimtimis žiniasklaidos priemonių, kurios itin įkyriai kišasi į jos asmeninį gyvenimą, tačiau tik nedaugelis žmonių žino, kad Vaenga - stebėtinai pažeidžiama, jautri, meninės sielos, svajinga ir linksma asmenybė.

Jūs taip pat turėsite galimybę pažinti Jelenos talentą ir pasinerti į jos žavesio skleidžiamą aurą gegužės 23 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje.

Jos dovana – ypatingai įtraukianti muzika, o jos įkvėpimo šaltinis – begalinės šiaurės platybės, siejančios daugelį dainininkės dainų. Švelni ir romantiška dainininkė jau yra sukūrusi daugiau kaip aštuonis šimtus dainų, pelniusi daug apdovanojimų ir surengusi daugybę koncertų. Jos talentas pavergė milijonus širdžių.

Jelena Vaenga – neįtikėtinai sėkminga ryškių ir populiarių šlagerių, taip pat lyrinių dainų autorė ir atlikėja. Ji puikiai jaučiasi pačiuose įvairiausiuose stiliuose ir žanruose, todėl jos kūrybai nelengva taikyti kokius nors muzikinius rėmus ir standartus. Specialistai ir žiūrovai Vaengą jau seniai vadina „estrados scenos fenomenu“ ir su tuo negalima nesutikti.

Jelena Vaenga koncertinę veiklą pradėjo būdama 19 metų. Nuo to laiko ji pelnė daug apdovanojimų. 1998 metais su savo daina „Cygan“ (Цыган) Jelena tapo „Šlager goda“ (Шлягер года)konkurso nugalėtoja, 2002 m. buvo pripažinta „Vesna romansa“ (Весна романса)ir „Nevskij briz“ (Невский бриз) festivalių laureate. Ji šalyje surengė daug solinių koncertų ir gastrolių. 2009 metais apdovanota „Auksiniu gramofonu“ už kompoziciją „Kuriu“ (Курю) , 2010 m. – už dainą „Aeroport“ (Аэропорт) 2011 m. atlikėja apdovanota „Šanson goda“ (Шансон года) premija. Nuo to laiko dainininkės populiarumas auga geometrine progresija. Nesvarbu kokioje scenoje, Jelena Vaenga koncertuoja sąžiningai, kiekvieną kartą pakildama laipteliu aukščiau, nes jos tikslas yra padovanoti publikai didelę ir tikrą šventę...