GRAŽIAUSIA FILMŲ MUZIKA

2018-12-13 19:00

Puikūs dainininkai  Karina Krysko ir Jeronimas Milius kviečia visus prieš didžiąsias žiemos šventes pasimėgauti rinktine programa „Gražiausia filmų muzika“.
Koncertui akompanuos Kauno bigbendas.

Kauno bigbendas kuria specialias dainų aranžuotes, o scenografai jau dabar suka galvas, kokiomis scenos puošmenomis sukurti žiūrovui artėjančių švenčių atmosferą.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius – darnus, laiko jau išbandytas duetas. Pernai jie sėkmingai šturmavo koncertų sales su geriausių miuziklų dainų programa ir buvo įvertinti žiūrovų.  Dainininkų vokalai puikiai dera tarpusavyje ir suteikia kūriniams naujų malonių spalvų.  „Gražiausios filmų muzikos“ programoje be duetų, žiūrovai taip pat išvys ir solinius pasirodymus.

Atrinkti programą tokiam koncertui – užduotis ne iš lengvųjų. Juk yra tiek daug kūrinių, kuriuos mes puikiai žinome iš kino ekranų. Jiems suskambus, iškart prieš akis iškyla filmų vaizdai.

Karina  pažadėjo, kad koncerte „Gražiausia filmų muzika“ skambės legendinis Whitney Houston  kūrinys „I have nothing“ iš klasika tapusio filmo „Asmens sargybinis“.  „Tai filmas, kurį labai mėgau, kai tik jis pasirodė ir iki šiol kartais nostalgiškai pasižiūriu.  Ypač jautru tapo, kai W. Houston, kuri suvaidino pagrindinę rolę, nebeliko tarp mūsų“, – sako Karina. Ji sutinka, kad daina „I have nothing“ yra nemenkas iššūkis kiekvienam dainininkui. „Kaip ir dauguma W.Houston kūrinių“, – šypteli Karina.

Koncerte taip pat skambės „You can leave your hat on“  originaliai atliekamas Joe Cockerio ir skambėjęs filme „9,5 savaitės“;  „I’ll be there for you“ iš kultinio serialo „Draugai“;  „Eye of the tiger“ iš garsiojo „Rocky 3“ ir kiti labai gerai žinomi kūriniai. Taip pat bus  atliekami daugybėje filmų skambėję klasikiniai kalėdiniai hitai: „Jingle Bells“, „White Christmas“ ir pan.

Dainininkai pasakoja, kad sudarydami programą stengiasi įtraukti ir dramatiškus, puikių vokalinių sugebėjimų reikalaujančius kūrinius, kaip jau minėtas „I have nothing“ ir linksmus šypseną nuo pirmų akordų keliančius hitus, kaip antai  „Ghostbusters“  iš to paties pavadinimo filmo apie legendinius vaiduoklių medžiotojus.