Georgian LEGEND Легенды Грузии

2017-11-14 19:00 - 22:00

<>- šou užkarevęs visą pasaulį!

legendi Gruzii-SAMAIA- vienas iš sėkmingiausių muzikos ir šokio šou visame pasaulyje. Šou gastrolės vyko 5 kontinentuose. Amerikoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose- visi pasirodymai užsibaigia ilgais ir audringais aplodismentais.

<>- tai nepamirštamas įvykis, tikras stebuklas. Prancūzų leidinys < Le Figaro> rašė: < Tai renginys, kurį kiekvienas turėtų pamatyti nors kartą gyvenime!>.  New York Post: < Kiekvienas šou koncertas < Legendi Gruzii> tampa tikra šventė žiūrovų akims ir ausims>.

Siužetas iš nacionalinės Kaukazo tautos istorijos įgyvendintas šokyje, muzikoje ir dainose, papildytas nuostabiais kostiumais, dekoracijomis, gausiais, bei svaiginančiais triukais, fantastiškomis šviesomis, bei garsu SAMANIA paverčia  triumfuojančia Gruzijos kulturą pasaulinėje arenoje. Napakitęs išlieka aukščiausias artistų meistriškumas, vaizdingumas ir galinga energetika.

Šou << legendi Gruzii>> pasakoja apie Gruziją, jos istoriją, jos legendas ir -tautą, apie gruzinų meilę savo Tėvynei, apie drąsą ir gerumą, apie karines pergales ir apie meilę ir pagarbą moterims... Šou kupinas meilės Gruzijai- kur viskas prieš vėją, būgnų ir varpų plakimas, didinga kalnų tyla ir džiaugsmingas kalnų upelių šurmulys- viskas asociuojasi su muzika, daina ir šokiu.  Šou pagrindu tapo Gruzijos nacionalinės istorijos siužetai, kurie įsikūnijo scenoje per nuostabius choreorafinius ir vokalinius pasirodymus, pritrenkiančias dekoracijas, šviesos ir vizualinius efektus.

Pasaulinė spauda  pripažino šou , kaip vieną garsiausių daugiausiai bužeto surinkusių muzikos ir choreografijos spektaklių per pastaruosius laikus, vienoje vietoje tarp legendinių projektų kaip < Riverdance> ir < Lord ot the Dance>.