Dnipro valstybinio akademinio teatro OPERETĖ ''MISTERIS X''

2023-04-02 18:00 - 20:00
Pirmą kartą Vilniuje!
Dnipro valstybinio akademinio operos ir baleto teatro gastrolės su operete „Misteris X“ tik balandžio 2 d. koncertų salėje „Compensa“, pradžia 18.00 val.  
Pristatome išties didelio masto spektaklį!                                                             
„Misteris X" yra garsiausia visame pasaulyje žinomo kompozitoriaus Imre Kalmano klasikinė operetė. Meilės istorija scenoje, kurioje yra absoliučiai viskas, kas sudomins žiūrovus: painus siužetas, užkulisinės intrigos, ryškūs personažai, meilės romanas, komiškos situacijos, didingas ir netikėtas finalas.
Muzikiniame spektaklyje vaidina daugiau kaip 30 aktorių. Jame dalyvauja Ukrainos nusipelnę aktoriai, operos solistai, choras, mimai ir baleto šokėjai. Spektaklio kūrėjai sukūrė nepamirštamus personažus, ryškius kostiumus ir dekoracijas, kurios bus unikalus Imre Kalmano muzikos atspindys.
Veiksmas vyksta XX a. pradžios Paryžiuje, žiūrovai pateks į cirko užkulisius, kur išgyvens klasikinę aukštuomenės merginos ir paslaptingo cirko artisto meilės istoriją. Čia pribloškia originalumas, pasakiškas baletas ir stiprus vokalas.
Operetė „Misteris X“ sujungia juokinga ir tragiška. Personažų charakteriai aiškiai įsilieja į tradicinius teatro vaidmenis, tačiau tuo pačiu kiekvienas personažas turi savitą asmenybę.  Geras libretas ir puiki muzika leido sukurti vieną geriausių pasaulio repertuaro operetės kūrinių.
Pagrindinius vaidmenis atliks Ukrainos nusipelniusi artistė Aliona Bokach ir Ukrainos nusipelnęs artistas Oleksandr Sergeev.
Režisierė V. Chernova
Dailininkė: V. Alkhimova-Kotova
Spektaklio trukmė - 2 val.
Spektaklyje numatyta viena pertrauka.
 
Premjera vyko 2019 m. spalio 27 d.