Dance show ''NINA''

2023-04-20 19:00 - 21:00

Pirmą kartą Vilniuje!

 

„NINA“ - didžiulis šokių pramoginis renginys iš Bulgarijos!

 

Tik balandžio 20 d. koncertų salėje „Compensa“, pradžia 19.00 val. 

 

„Gyvenimas yra ne kas kita kaip šachmatų žaidimas. Ji visada laikė save pėstininke, kol likimas nesuteikė jai galimybės pereiti per žaidimą kaip karalienei.“

Šokio pramoginis renginys „NINA“ - tai didelės apimties ir labai įspūdingas šou, kuris savo prabangiais kostiumais, fenomenaliu muzikos pasirinkimu ir stilingais šokio numeriais žiūrovus nukels į prabangią Brodvėjaus kabareto atmosferą.

Netikėti siužeto vingiai, detektyviniai tyrimai, meilės istorijos ir akinantys Holivudo gyvenimo vaizdai.

 

Šokio spektaklis „NINA“ - tai jaudinanti istorija apie paprastą merginą, kuriai tenka rinktis: ar toliau žaisti pagal taisykles ir kovoti su gyvenimo mestais sunkumais, AR bet kokia kaina keršyti likimui ir perimti reikalus į savo rankas. Meilė, pavydas, nusikaltimai, atgaila. Visa tai ir dar daugiau spektaklyje „NINA“.

Tarptautinės profesionalų komandos pastangomis šokio spektakliui „NINA“ buvo sukurta dviejų aukštų scena su vidiniais labirintais, kuriuose įrengti dideli LED ekranai, transliuojantys specialiai sukurtą vaizdo turinį. Visos dekoracijos tokios tikroviškos, kad vieną akimirką žiūrovai pajunta ledinį vėją, pučiantį iš kalėjimo kameros, kitą jie tampa triukšmingų vestuvių svečiais, o trečią – atsiduria tarp jaukių rafinuoto kabareto sienų.

 

Kad galėtume visiškai pasinerti į glamūrinę epochą, dar vadinamą „džiazo amžiumi“, spektaklio kostiumus specialiai sukūrė ir pasiuvo Nikolajus Floridovas. Savo novatorišku ir kūrybišku požiūriu jis sugeba nutiesti tiltą tarp dekadentiškos „Didžiojo Getsbio“ atmosferos ir šiuolaikinių mados tendencijų.

 

Be neįtikėtinų techninių šou savybių, ne mažiau įspūdingas ir šokio elementas!

 

Šokėjai – profesionalūs menininkai, šou „Talentas 2022", „Radijo muzikos apdovanojimai 2021", „Choreografinis karnavalas 2021" dalyviai. Scenoje, kaip ir gyvenime, jie juda kaip vienas organizmas, tačiau turi nepakartojamus, skirtingus charakterius, todėl jų paveikslus taip įdomu stebėti.

 

Šokio spektaklio „NINA“ choreografų komandą sudaro skirtingų sričių profesionalai: Rositsa Terziyska (klasikinė ir džiazo technika, jazz-funk, šiuolaikinė choreografija), Simona Georgieva (hiphopo ir urbanistinė choreografija) ir Vasil Zolumov (urbanistinė ir šiuolaikinė choreografija). Kiekvienas jų yra išskirtinis savo srities profesionalas, turintis daug patirties atliekant ir kuriant unikalius šokių numerius, koncertus ir muzikinius vaizdo klipus. Choreografijos šou „NINA“ nustebins net išrankiausius žiūrovus energingais masiniais numeriais, subtiliais duetais ir akrobatinėmis solo partijomis.

Spektaklis „NINA“ yra didžiausias kada nors Bulgarijoje sukurtas šokio šou! Spektaklis – tai šventė pojūčiams, kuri prikausto nuo pirmos minutės ir nepaleidžia iki pat pabaigos!

Tik balandžio 20 d. koncertų salėje „Compensa“, pradžia 19.00 val.

Trukmė: 2 valandos su pertrauka.