Classical Ballet by Usupov - Spragtukas

2021-12-31 19:00 - 21:00

Kūrybinga, jauna, bet kartu ir aukščiausią meistriškumo lygį pasiekusi „Classical Ballet by Usupov“ trupė pirmą kartą pasirodys Lietuvoje. Šiuo ypatingu šventiniu laikotarpiu ji pristatys populiarią ir visų mėgstamą kalėdinę pasaką „Spragtukas“. Užburiantys klasikinį baletą ir šiuolaikines technologijas sujungiantys pasirodymai įvyks gruodžio 28 d. Panevėžyje, gruodžio 29 d. Kaune, gruodžio 30 d. Palangoje ir gruodžio 31 d. Vilniuje.

Klasikinis baletas – tai visų pirma gilūs jausmai ir emocijos, išreikšti šokiu. Tokiu principu vadovaujasi geriausių baleto mokyklų absolventai – trupės „Classical Ballet by Usupov“ nariai. Jie išsiskiria ne tik aukščiausio lygio meistriškumu, bet ir vaidybiniais sugebėjimais, todėl scenoje puikiai įkūnija personažus, perteikia pačius giliausius jausmus, sukurdami neišdildomą įspūdį.

Piotro Čaikovskio „Spragtukas“ – tai vienas populiariausių ir mėgstamiausių baletų pasaulyje. Įkvėpta E. T. A. Hofmano pasakos „Spragtukas ir pelių karalius“, ši istorija tapo neatsiejama Kalėdų laikotarpio dalimi. P. Čaikovskio muzika ir nepriekaištingas baleto atlikimas nukelia į vaikystę, leidžia patikėti kalėdiniais stebuklais bei įtraukia į gėrio ir blogio kovą, kurią galiausiai laimi meilė.

Šiuo šventiniu laikotarpiu leiskite sau patikėti stebuklais šventiniuose baleto „Spragtukas“ pasirodymuose gruodžio 28 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose, gruodžio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 30 d. Palangos koncertų salėje ir gruodžio 31 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.