Apocalyptica

2024-10-20 19:00 - 20:30

Vieša bilietų prekyba prasidės penktadienį, vasario 23 d., 11 val.

Kultinė „Apocalyptica“ 2024 metais grįžta į didžiausias pasaulio scenas su nauju koncertiniu turu „PLAYS METALLICA VOL. 2 TOUR 2024“!

Šiais metais Suomijos violončelininkų grupė pratęs kelionę, kurią pradėjo 1996 metais, kai jų violončelėmis atlikti amerikiečių roko grupės „Metallica“ kūriniai sukūrė visiškai naują skirtingų muzikos žanrų sinergiją ir kartu su suomių nenumaldoma energija tapo tikru muzikiniu reiškiniu! Šiais metais violončelininkai grįžta prie savo šaknų ir papasakos legendinę istoriją su nauja jėga ir energija!

„Tai tiesiog neįtikėtina, kad po tiek metų mūsų atliekami grupės „Metallica“ kūriniai vis dar taip stipriai veikia žmones. Galimybė pasidalinti savo meile šiai muzikai su gyva publika yra absoliučiai stebuklinga patirtis. Šį kartą šou bus visiškai kito lygio, ir mes negalime sulaukti, kada galėsime grįžti į sceną ir dalytis energija su savo gerbėjais!“, – sako grupės įkūrėjas Eicca Toppinen.

Rudenį „Apocalyptica“ surengs net tris turo „PLAYS METALLICA VOL. 2 TOUR 2024“ pasirodymus Lietuvoje: spalio 18 d. Palangoje, 19 d. Kaune ir  spalio 20 d. Vilniuje. Bilietai prekyboje – nuo penktadienio, vasario 23 d., 9 val.

Norintiems dar įspūdingesnės patirties, galima papildomai įsigyti paketą „VIP experience“ (koncerto bilietas į jį neįeina, jį reikia pirkti atskirai), kurį sudaro:

– išskirtinė VIP atributika;
– galimybė dalyvauti MEET & GREET ir nuotrauka su grupe.

 

Prieš 28 metus Helsinkio mieste įsikūrusios pasaulinio garso Sibelijaus akademijos studentai, būsimi kvarteto „Apocalyptica“ nariai, atidavė duoklę sunkiojo metalo titanams – grupei „Metallica“. Suomių violončelėmis atlikti žymiausi grupės „Metallica“ kūriniai tapo tikra sensacija ir trupės „Apocalyptica“ vizitine kortele, atvėrusia naują puslapį ne tik jų karjeroje, bet muzikos istorijoje.

Viena žinomiausių JAV metalo grupių „Metallica“ įkvėpė suomių kvarteto narį Eicca Toppinen. Būdamas trylikos, jis išgirdo dainą „Orion“, kuri jį supurtė iki sielos gelmių. Nuo tada jis tapo sunkiosios muzikos gerbėju. „Metallica“ yra išties ypatinga. Ji turi anarchistinį sunkiojo metalo skambesį, tačiau galima justi ir gražią harmoniją“, – apie savo dievaičius pasakojo suomis.

Po pirmojo grupės albumo „Plays Metallica by Four Cellos“ pasirodymo „Apocalyptica“ sulaukė tarptautinio pripažinimo ir subūrė didelę savo gerbėjų auditoriją, kurią sudaro tiek sunkiojo metalo, tiek akademinės muzikos mėgėjai. Neilgai trukus apie violončelėmis grojančius suomius sužinojo ir patys legendinės amerikiečių grupės nariai, kurie apsilankė jų koncerte. „Pamenu, kad 1996 m. „Metallica“ atėjo mūsų paklausyti ir tai buvo vos penktas mūsų pasirodymas po albumo išleidimo. Jiems labai patiko ir nuo to laiko mes apšildėme daugybę jų koncertų“, – prisiminė grupės „Apocalyptica“ narys. „Apocalyptica“ netgi grojo grupės „Metallica“ 30 metų jubiliejaus koncerte San Franciske.

Violončelininkams pavyko padaryti, atrodo, neįmanoma dalyką ir pakeisti muzikos istorijos eigą – subtilų klasikinių styginių skambesį supinti su sprogstančia sunkiojo metalo energija. Tūkstančiai koncertų, dešimtys aplankytų šalių, milijonai parduotų plokštelių ir pasirodymai kartu su „Metallica“, „Rammstein“, HIM ir kitomis pasaulinio lygio žvaigždėmis yra geriausias įrodymas, kad „Apocalyptica“ kūryba verta dėmesio ir laiko.

Šiemet prie savo šaknų grįžtanti grupė žada, kad padarys tai galingai, energingai ir dar su niekur nematytu šou! Lietuvoje grupė surengs tris pasirodymus – spalio 18 d. Palangos koncertų salėje, 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir 20 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

https://www.apocalyptica.com/
https://www.facebook.com/Apocalyptica
https://www.instagram.com/apocalypticaofficial
https://www.youtube.com/user/ApocalypticaVideos