Aleksandr Panayotov

2017-11-30 20:00 - 22:00

Lapkričio 30-ąją „Compensa“ koncertų salės scenoje pasirodys rusiškos muzikos sensacija vadinamas Aleksandr Panayotov (Александр Панайотов) – dainininkas, kompozitorius ir muzikantas, apdovanotas ypatingu vokalu ir gebėjimu improvizuoti scenoje. Atlikėjas vadinamas bene geriausiu Rusijos jaunos kartos muzikantu. Daugiau nei 14 metų ant scenos esantis vyras, išleidęs tris solinius albumus, kuria populiariąją, soul, R'n'B, šokių, lounge ir džiazo muziką bei užsiima aktyvia koncertine veikla visame pasaulyje.

2016-aisiais vyras užlipo ant muzikinio šou „Balsas“ scenos ir iškart buvo pavadintu projekto atradimu. Puikiais pasirodymais viso projekto metu pasižymėjęs atlikėjas tapo Grigorijaus Lepso komandos mokiniu ir pateko į finalą, kuriame užėmė antrąją vietą. Projektui pasibaigus A. Panayotov tęsė aktyvią koncertinę veiklą, o bilietai į jo pasirodymus ėmė tirpti vos pradėjus prekiauti jais.

Į Vilnių dainininkas atvyksta pristatyti naująją savo programą „Nenugalimas“ („Непобедимый“) – to paties pavadinimo atlikėjo singlas tapo interneto sensacija, o kūriniui sukurtas vaizdo klipas pateko į visų muzikinių televizijos kanalų eterį. „Compensa“ koncertų salėje lapkričio 30-osios vakarą skambės kūriniai iš trijų jo albumų, garsiausi atlikėjo singlai, projekto „Balsas“ eteryje skambėję hitai bei naujos, dar niekur negirdėtos dainos. Gyvo garso muzika, vaizdo instaliacijos ir įspūdingas vokalas – visa tai Aleksandr Panayotov pasirodyme jau lapkričio 30-ąją „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.